Olen uus Profiti kasutaja, millest peaksin alustama?

Kui demo on alla laetud, siis võite sellega kohe tööle asuda.

Kui teete demos alguses proovikandeid ja alles hiljem soovite reaalseid andmeid sisestama hakata, siis tuleks taastada varukoopia menüüs Programm – Varukoopiad, kas empty.zip – teeb programmi täiesti tühjaks või algandmetega.zip – jätab näidiskontoplaani, kandetüübid ja üldised seadistused. Varukoopia taastamiseks klõpsata sobiva varukoopia peal ja vajutada nupule “Taasta”.

Kui programmi eest on tasutud, tuleks läbi teha programmi registreerimine e. demo piirangute maha võtmine. Selleks peaksite meile saatma menüüs Programm-Registreerimine, Seerianumbri lahtris oleva numbri, mille põhjal saadame meie Teile vastu aktiveerimisvõtme, mis tuleb samas aknas lahtrisse Võti kirjutada/kopeerida. Selleks vajutage nupule Saada registreerimistaotlus.

Järgmisena soovitaks raamatupidamisprogrammi kasutajatel koostada kontoplaan või korrigeerida näidiskontoplaani. Samas on seda võimalik ka hiljem ja töö käigus teha.

Edasi võib luua erinevaid registreid (firmad, kaubad, kandetüübid jms) ning teha vajalikud seadistused (firma andmed, müügiarve vormistus, lao seadistused jms).

Kohustuslikku järgekorda polegi, kuna kõike saab lisada ka töö käigus, näiteks lisada kontosid kannet tehes, lisada kliente müügiarvet tehes jne.