Keri sisuni

Tasumise viisid

Valides menüüs Müük – Tasumise viisid, avaneb vastav register, kus saab tasumise viise reastada klõpsates veeru pealkirjal. Akna all paremas nurgas asub otsinguväli, kuhu saab kirjutada otsitava tasumse viisi numbri, nime või tunnuse ja vajutadest kiirklahvile F3 .

Tasumise viise läheb vaja Tasumiste andmeid täites. Iga panga ja kassa jaoks on vaja teha eraldi tasumise viis, et saaks näidata, mis kontole summa debiteeritakse või krediteeritakse ja millist kande tüüpi kasutatakse. Valida saab vajutades F5 , sobiva valiku puudumisel saab kohe lisada uue, läbi valiku Uus. Tasumiste eksportimiseks tuleb kindlasti määrata kindlaks pank ja sisestada arve number (IBAN).

Joonis 202

Tasumise viise saab igal ajal parandada, selleks tuleb avada tasumise viisi kaart, teha seal vajalikud muudatused ja salvestada. Kustutada saab tasumise viisi seni kuni see pole kasutusel. Selleks tuleb firmade nimekirjas klõpsata vajalikul tasumise viisil ja valida kustuta või avada tasumise viisi kaart ja vajutada kustuta nuppu.

Joonis 203