Keri sisuni

Registreerimine

Registreerimise aknas saab sisestada aktiveerimisvõtme, et võtta maha demoversiooni piirangud ja aktiveerida soetatud moodulid.

Siin aknas on välja toodud ka litsetsivõtme kehtivuse aeg, lubatud dokumentide ja firmade arv ning litsentsi kasutusõigust omava ettevõtte nimi.

Programmi registreerimine

Programmi registreerimiseks tuleks klõpsata Seerianumbri järel olevale nupule “Saada registreerimistaotlus”. Avanevas aknas sisestada oma firma kontaktandmed ning seejärel klõpsata nupule “Saada”.

Registreerimise aken

Vastu saadetakse Teile aktiveerimisvõti, mis tuleb kopeerida registreerimise aknas asuvasse lahtrisse Võti ja vajutada OK. Registreerimise õnnestumist näitab päises olev info.

Kui mingil põhjusel Seerianumbri automaatne saatmine ei toimi, siis tuleks registreerimine ise läbi teha. Kopeerida seerianumber ja saata e-maili teel info@intellisoft.ee või teatada telefoni teel 740 5980.

Kui soovite osad moodulid (mille kasutamist aktiveerimisvõti võimaldab) välja lülitada, siis saate seda teha samas aknas leheküljel “Firma moodulite haldus”. Mittevajalikud moodulid kaovad ära, kui linnukesed on võetud nende moodulite lahtrite eest ära, mida ei vajata.